I amatérské weby mohou mít ošetřené SEO

Mezi lidmi panuje vžitá představa, že problematika SEO se týká zejména firem, různých e-shopů, vývoje a výroby zabezpečovacích zařízení, automobilového a leteckého průmyslu, farmacie, lékařství, zemědělství, chemického průmyslu a dalších odvětví, na která si vzpomenete. Vůbec to tak nemusí být, SEO je určeno pro každého, kdo chce nebo nutně potřebuje mít své webové stránky viditelné v popředí ve vyhledávačích. Pokud se tedy rozhodnete, že například budete lidem předkládat své vlastní prožitky a nabízet jim alternativní životní styl, proč ne? Je to mnohdy velmi dobrý nápad, protože život není jen o výrobě a spotřebě, o nákupech a konzumu. Měli bychom dát lidem najevo, že by měli všichni mezi sebou více spolupracovat, více si důvěřovat a lépe se k sobě chovat.

optimalizace SEO

Cítíte-li, že právě vy byste mohli oslovit veřejnost s nějakými šikovnými nápady, jak vylepšit svůj domov, jak se starat o své ratolesti, jak pomáhat seniorům, nebo jak se lépe stravovat, účinněji se regenerovat, lépe spát a být více v kontaktu s přírodou, neváhejte a pusťte se do práce.

Nechte si upravit SEO

Aby bylo vaše snažení korunováno úspěchem, nesmíte zapomenout na SEO (optimalizaci) pro Google, která váš web vyšvihne do popředí mezi internetovými vyhledávači, a odkud se k vám případní zájemci lépe dostanou. SEO pro WordPress, tedy pro velmi často používaný redakční systém, vám umožní získat nové přátele a rozšířit tak komunitu pozitivně smýšlejících lidí na Internetu. Někdy je takováto práce větším přínosem, než sociální sítě, protože ne každý jim důvěřuje vzhledem k tomu, že je to velmi rozsáhlá síť, a ta může mít i své problematické části.

společná tvorba

Podporujte v lidech to dobré

Možností, jak podpořit tvůrčí pozitivní činnosti, je velmi mnoho. Můžete s lidmi chodit do přírody, provozovat turistické výpravy do hor, vodácké zájezdy, kurzy šití, háčkování a pletení, bosonohou turistiku na barefoot chodnících, cyklistické výlety pro děti, hudební a výtvarné dětské tábory, léčebné kúry změnou stravy s podporou veganství a vegetariánství, a jistě vás samotné napadnou další zajímavá témata.