Solární sprcha může být přenosná

Kde využijete přenosnou solární sprchu, která se připojuje k zahradní hadici?

Zahradní kolonie

Máte zahradu v zahrádkářské kolonii a pěstujete tu rajčata, mrkev a cibuli? Pak by se vám sprcha mohla hodit na celou řadu činností. Umyjete si pod ní zahradnické nářadí, opláchnete zablácené boty, osvěžíte se vodou v případě, že vám bude horko, opláchnete si oteklá chodidla, když se celé odpoledne pohybujete v terénu, a samozřejmě se vám může hodit i celková sprcha v plavkách nebo bez plavek, máte-li tu své soukromí.

venkovní bazén

Důležité je, aby byla sprcha přenosná, protože si ji můžete vozit na zahradu autem, čímž zabráníte její krádeži, a zároveň si jí můžete posouvat podle polohy slunce na obloze anebo podle toho, kde se zrovna pohybujete, a kde potřebujete mít k dispozici vlažnou či teplou vodu.

Sportoviště

Přenosná solární sprcha Chlorito.cz je skvělým doplňkem pro venkovní sportoviště. Ta mohou být velmi různorodá, např. může jít o klasické antukové tenisové kurty, volejbalová či nohejbalová hřiště, venkovní posilovny, ale také atletické dráhy, doskočiště, písečné plochy pro plážový volejbal nebo dětská hřiště, terén pro minigolf či přímo golfová hřiště atp. Sportování venku pod širým nebem nabízí využití solární sprchy samo o sobě, teplá voda je vždy příjemným zpestřením pro každého, kdo se touží osvěžit či umýt.

bazén u domu

Bazény

Pro majitele venkovních bazénů je sprcha vždy jejich nezbytnou součástí, neboť nelze připustit lézt do vody bez očisty těla. Čím častěji vynecháte sprchu před skokem do bazénu, tím častěji budete muset uvádět do provozu filtrační okruh, a tím častěji se budete potýkat s nasazováním bazénové desinfekce. Výhodou solárních sprch u bazénů je zejména úspora finančních nákladů, kdy slunce ohřívá vodu zadarmo, což je zvláště v dnešní době turbulentních výkyvů v cenách energií velmi významné.