Silvestrovská oslava na horách?

Je nejvyšší čas pomýšlet na oslavu Silvestra. Možná se vám to zdá předčasné, ale záleží na tom, jak si silvestrovskou oslavu představujete. Pokud jste zvyklí trávit silvestrovský večer sami doma u televize s lahví vínka a obloženými chlebíčky a na svém zvyku nehodláte nic měnit ani letos, ta vy se obávat nemusíte, veku a šunku koupíte určitě den předem a nic vám neuteče. Ale ti, kteří mají rádi společnost, zábavu, nebo pestřejší vyžití by už zpozornět měli.

Jeseníky Max

Můžete si prostě domluvit sešlost přátel u někoho doma. Domácí silvestrovská přátelská párty. Pro milovníky společnosti, hudby a tance se konají Silvestrovské oslavy v kulturních domech, nebo v restauracích. Také můžete vyrazit někam na chatu. Pokud si chatu budete pronajímat, je třeba opravdu včas, ty nejlepší kousky jsou vždy na tento termín brzy zarezervované.

A nakonec je tu ta nejlákavější nabídka pro všechny, kteří si rádi protáhnou své tělo nějakým sportem. Je to nabídka na silvestr na horách. Nějaký ten den lyžování a oslava v krásné horské přírodě. Apartmány, které nabízejí tyto silvestrovské pobyty, bývají ale také záhy beznadějně rozebrány. Bylo by tedy dobré se rozmyslet včas a domluvit se třeba s přáteli, jakým způsobem letos oslavíte příchod nového roku.

max

Apartmány v Jeseníkách vám poskytnou opravdu moderní ubytování s vlastním vstupem. Během svého pobytu jistě využijete možnosti lyžování na blízkých svazích. V těsné blízkosti se nachází lyžařské středisko Čerťák, které je vhodné i pro děti a začátečníky. Zkušení lyžaři se vyřádí ve střediscích Karlov a Kopřivná a pro všechny milovníky běžek jsou v okolí k dispozici upravené běžecké trasy.

Prostě vše v jednom. Perfektní ubytování, sportovní vyžití i možnost oslav konce starého a příchodu nového roku. Objevte krásy Jeseníků během svého svátečního pobytu.