Proč je vhodné doplnit kolagen pro podporu vlasů

Pokud zkoušíte všemožné přípravky na podporu růstu vlasů, na zabránění jejich vypadávání, zhoustnutí, zvýšení objemu a podobně, tak nezapomeňte na to, že je třeba doplnit výživu i přímo do vlasu a to zevnitř. Tedy je velmi důležité také jíst správné vitamíny a minerály, které dodají vlasům to, co potřebují pro to, aby byly zdravé, silné, rychle rostly a nelámaly se.

zdravá pleť i vlasy

Samozřejmě je třeba i kvalitní kosmetika a to nejlépe od té jedné značky v ucelené řadě. A pak taky správná péče o vlasy po celý rok. Správná technika mytí vlasů, jejich sušení, péče a každodenní ochrana a jemné zacházení.

Ale velmi důležité a podstatné je vlasům dodat výživu i zevnitř. V tom je velmi dobrý kolagen vlasy https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/. Kolagen totiž dodá vlasům jejich přirozenou pružnost, rychleji porostou, budou hustší, budou zdravější, lesklejší a kvalitnější. Kolagen ale nepůsobí příznivě jen na vlasy, při jeho užívání pocítíte jeho účinky také na kvalitě pleti, která bude také pružnější, zjemní se vrásky a pomáhá zpomalovat stárnutí. Také je skvělým pomocníkem při boji s celulitidou. A samozřejmě pozitivní účinek uvidíte i na kvalitě nehtů. Další oblastí, na kterou kolagen působí je i pohybový aparát. Takže při bolestech zad a kloubů je také velmi vhodné kolagen doplnit.

zdravé vlasy

Kolagen je dobré užívat dlouhodobě a pravidelně. Je potřebné si najít kvalitní kolagen, který bude vašemu tělu prospěšný. Lze ho pořídit i s dalšími prospěšnými látkami. Při jeho užívání při problémech s vlasy za pár týdnu uvidíte, jak kolagen pomůže v boji za lepšími vlasy. A samozřejmě jeho účinky pocítíte i na výše zmíněných oblastech, což jistě určitě oceníte.

Vlasy také podpoříte i vitamínem C, D a zelenými potravinami či řasami. Je dobré také myslet i na odpočinek, snížení stresu a dostatek kvalitního spánku. Správná a jemná péče udělá také hodně. Také vhodný střih pomůže zvýraznit vaše vlasy a obličej.