Precizní práce

Vždycky jsem si říkala, že každá práce má svá pro a proti. Já jsem pracovala ve skladu, kde jsem pracovala hlavně se zbožím, které bylo opravdu těžké a taky jsem pracovala s různými vozíky anebo různými kompozitními materiály. Pracovala jsem v takové firmě, která má webové stránky imtts.cz, kde se vyrábějí například průmyslové kompozitní materiály. A musím uznat, že když jsem do této práce nastupovala, tak jsem měla docela strach. Měla jsem strach, jak budu vyrábět průmyslové keramické komponenty. Nebo například doceram. Doceram se zabývá vývojem a výrobou vysoce odolných dílů, například průmyslové keramiky, ale také která je využitelná v mnoha průmyslových odvětvích a oborech.

Keramika je oblíbený materiál.

Já se mohu pochlubit, že jsem se velice rychle zaučila a nyní mohu říct, že dva roky po zaučování jsem opravdu už skoro jako profesionál. A už mám taky nárok zaučovat nové pracovníky, musím říct, že zaučovat nové pracovníky mě opravdu moc baví. Pokud i vás zajímají průmyslové keramické komponenty, stačí se podívat na webové stránky imtts.cz, kde se dozvíte opravdu spoustu informací, které potřebujete vědět. A navíc jsou různé firmy, které vyrábějí různé zboží jako například další keramické komponenty doceram. A pokud se zajímáte o tuto firmu blíže a chcete vědět více informací, stačí je kontaktovat.

Práce musí být vážně ptrecizní.

Takže jsem to nakonec vyhodnotila tak, že průmyslové kompozitní materiály jsou prima a vlastně taky na tom hodně záleží, Bez kompozitních materiálů by se neobešlo zase například mnoho dalších oborů. Jsou taky zaměřeny na mechaniku, jako například taky testovací konektory, což je velice prima a taky například centrovací piny, které jsou velice výhodné a musí se dělat opravdu precizně. Proto průmyslové keramické komponenty a jejich výroba je opravdu důležitá a nesmím se svěřit jenom tak někomu, kdo s tím nemá vůbec žádné zkušenosti.