Léky do lékáren

Kolikrát jsem si říkala, jak fungují vůbec farmaceutické společnosti. Docela mě to zajímalo, protože jsem vždycky chtěla pracovat tam, kde bych byla třeba nějaká důležitá a taky dělala nějakou práci, která mě bude bavit a bude taky zajímavá. Zkoušela jsem různá pracovní místa. Taky si vzpomínám na tu dobu, kdy jsem dělala uklízečku. Sice jsem měla maturitu, dokonce dvě maturity, ale nemohla jsem v našem okrese vůbec nikde sehnat nějakou práci. Neměla jsem řidičský průkaz, takže jsem taky nemohla nic řídit. A tohle mi právě opravdu hodně vadilo. Řekla jsem si, že zkusím na internetu sehnat nějakou lepší práci, která bude ideální pro mě.

Mnoho lidí bere denně léky.

Našla jsem tam práci ve farmaceutickém průmyslu. A docela mě to zajímalo, i když ze začátku jsem netušila, že bych tam mohla pracovat. Opravdu nechápu, proč mě práce ve farmaceutice nenapadla dříve. Tak jsem se zeptala své mámy, že by to mohla být docela zábava. Hledali tam taky distributora léčivé. A sice vím, že bych distributor léčiv nemohla dělat, a to hlavně jenom kvůli tomu, že nemám řidičský průkaz. Ale opravdu mě to lákalo, tak jsem se podívala na webové stránky Technolife.cz, kde jsem se dozvěděla něco o farmaceutické společnosti Techno life.

Distribuce léčiv je důležitá.

Líbí se mi, že tam mají taky oddělení péče o děti a matky po porodu. Protože tohle se mi líbí, navíc mnoho maminek po porodu potřebuje velkou péči. Jsou tady také různé péče pro další průběh léčby nemocí. Myslím si, že tohle je opravdu hodně důležité, protože jsem se rozhodla, že tady do této práce napíšu. Měla jsem štěstí, protože jsem tam začala pracovat jako skladnice ve skladu léčiv. Bavilo mě to a nevadilo mi, že nejsem distributor léčiv. Mezi distributory léčiv jsem tam našla svého současného přítele. Takže se mi opravdu vyplatilo pracovat ve zdravotnictví, protože bych nikdy netušila, že tam potkám lásku svého života.