Krásné zábradlí

Slyšeli jste někdy o skleněném zábradlí? Já ano. A musím říct, že ze začátku jsem si myslela, že skleněné zábradlí Kmkdesign.cz je opravdu jenom nějaký žert. Vůbec jsem nevěděla, že skleněné zábradlí může existovat. Vždyť co by se stalo, kdyby někdo spadl ze schodů? A narazil by potom do skleněného zábradlí? Nejenom, že by se skleněné zábradlí asi rozbilo, ale horší varianta by byla ta druhá. Protože ta druhá varianta je, že by se člověk, který padá, mohl nějak zranit. A všichni víme, že je těžké zranění, pokud se člověk nějak pořeže od skla. A zranění od skla je opravdu vždycky vážné a někdy hodně bolestivé. A já o tom vím své, protože jsem se jednou taky pořezala sklem.

Mám ráda lesklé zábradlí.

Upadla mi na zem sklenice a já jsem sbírala střepy. A samozřejmě jsem se taky škaredě pořezala, takže jsem taky musela jít na pohotovost. Nicméně jsem se dozvěděla, že tohle se u skleněného zábradlí rozhodně nestane. Skleněné zábradlí je udělané právě tak, že odolá velkému a silnému náhradu. Takže když někdo padá ze schodů a spadl by na skleněné zábradlí, tak se opravdu nic nestane. Samozřejmě, že skleněné zábradlí se zase může poškodit. To je ale pořád lepší, než aby se člověk při pádu pořezal člověk. Nicméně taky musím říct, že skleněné zábradlí vypadá na první pohled velmi pěkně.

Sklo je pěkný materiál.

Takže pokud máte skleněné zábradlí a malé děti, tak se připravte, že budete docela často umývat skleněné zábradlí. Protože jak všichni víme, tak malé děti všechno rádi patlají a osahávají. Takže na skleněném zábradlí budou většinou otisky dětských ručiček. A taky tam můžou být různé špíny a usazeniny. Pokud vám to ale nevadí, že budete častěji čistit skleněné zábradlí, tak vám toto zábradlí doporučuji, protože působí velmi elegantně. A přeci všichni chceme, aby naše bydlení vypadala co nejlépe, abychom se tam cítili všichni dobře.