Kočárek Wiejar nikdy nezklame

Miminko je v životě nejdůležitější součástí rodiny. Když se s přítelem rozhodnete mít miminko a zadaří se, tak je to skvělá zpráva pro Vás a pro celou Vaši rodinu. Babičky a dědečkové se nemohou dočkat jak se Vám miminko narodí a pošušňají je. Prostě babičky a dědečkové jsou hlavně na rozmazlování Vašeho děťátka. Pořád chtějí něco kupovat a určitě budete ráda, když Vám babička a dědeček něco málo finančně přispěje anebo koupí. Určitě pomoc prarodičů je velmi pěkná a upřímná, protože se těší na vnoučátko, takže když Vám něco donesou, koupí, zaplatí, tak to rozhodně přijměte a nezlobte se na svoje nebo přítelovi prarodiče.

Dítě v kočárku

Takové miminko opravdu stojí mnoho financí a každá pomoc od prarodičů je přínosná. Výbavička pro miminko je hodně pestrá a stojí hodně peněz. Není v tom pouze výbavička, ale musíte stihnou koupit kočárek, než se Vaše děťátko narodí. Rozhodně doporučuji koupit kočárek trojkombinaci Wiejar Zelenazirafa, protože je velmi moderní, nevypadá zastarale a na procházkách si s ním budete užívat. Kočárek se skládá z podvozku s koly, hluboká korba, kterou převážně všechny maminky chtějí a je velmi žádaná a má sportovní nástavbu. Kola jsou ložisková gelová, přední otočná kola a samozřejmě jako u všech kočárků brzda zadních kol.

kočárek

Ke kočárku dostanete autosedačku, která nestojí ani korunu, protože je v ceně kočárku, takže je to velká výhoda. Výbava ke kočárku, která je taky velmi potřebná, tak je k dispozici taška na pleny, nánožníky, pláštěnka, moskytiéra. Kočárek je skvělý, moderní a nikdy nezklame. Kočárek rozhodně kupte ještě před tím, než se Vám miminko narodí, protože je potřeba mít vše nachystané. Pak už se můžete věnovat pouze miminku a můžete dokupovat postupně nějaké oblečení a zbytek, který jste třeba nestihly dokoupit. Kočárek je ale velmi zásadní a měl by být nachystaný.