Jste vybaveni na změnu počasí?

Podzim a zima už se pomalu blíží a vzhledem k tomu, že toto období s sebou přináší mrazíky, sníh nebo jen nižší teplotní změny, tak si musíme obnovit šatník tak, abychom byli vždy v teple a aby nám bylo dobře. A nejen nám! Celá naše rodina by měla být zásobena věcmi, které na sobě mohou navléknout, aby neměli rýmu nebo jiné nepříjemné nachlazení. Nepodceňte přípravu.

nemocné dítě

V našem šatníku by určitě neměli chybět přechodné bundy či zimní bundy, mikiny a kardigany Disstyle.cz, term prádlo, poctivě upletené ponožky, punčocháče či podkolenky a případné hřejivé deky například při sledování televizních pořadů anebo lenošení venku u ohniště. Přesvědčte se sami, zda máte na přicházející období veškeré vybavení připravené.

Pokud podceníte přípravu na podzim a zimu, tak se jistě nevyhnete nějakému onemocnění anebo epidemii, která bude přecházet z jednoho člena na druhého a utracení mnoho peněz (kord v dnešní době vysokých cen) za případné léky zmírňující bolest.

Jestliže je Váš šatník plný – o to lépe!

nachlazená žena

Děti nám rostou před očima, a tak je smutnou pravdou, že jejich šatník se musí obnovovat častěji než těch dospělých. Sice dospělí lidé si rádi kupují nové věci – už jen kvůli tomu, že nemají rádi, když nosí neustále to samé. U dětí jde spíše o to, že nám z toho opravdu vyrostou anebo tím, když si hrají nebo běhají venku s kamarády, tak při různých nešťastných pádech si prodřou kolena nebo omylem „utrhnou“ rukáv u bundy.

Nezapomínejme ani na pořádné boty. Vždy vybírejte takové boty, které se Vám nepromočí při prvním dešti nebo chůzi v mokré trávě a nejlépe s všitým kožíškem. Nohy budou pak v teple a jak se říká – téměř všechna nachlazení se odrážejí od studených nohou a celkově od spodu našeho těla.

Takže buďte připraveni na jakékoliv počasí, a hlavně také Vaše milované děti. Nepromarněte skvělé ceny, které čekají právě na Vás.