Jak si ulehčit „vaše“ dny?

Milé dívky, dovedete si představit, že před sto lety byla jediná možnost používat jako hygienické pomůcky v době menstruace obyčejné pruhy látek. Vaše babičky už to měly trochu jednodušší, protože do revoluce byly na trhu tak dvoje druhy vložek. Za největší vymoženost se dalo považovat, že měly lepící pásek a uvnitř fólii, kvality mikroténového sáčku. To maminky už si mohly pochvalovat jak velký výběr hygienických vložek, tak tampóny. A vy? V dnešní době máte možnost vyzkoušet převratný vynález, který pánové nikdy nepochopí, a to menstruační kalhotky.

Víte, jak menstruační kalhotky fungují?

tampon

Výhoda menstruačních kalhotek je jednoznačná, máte na sobě pouze kalhotky a nic v nich. Žádná vložka, která, i když má vychytávky jako křidélka apod, bude vždycky něco navíc, něco co překáží, co například v upnutém oblečení jistě nechcete. Také tampóny nejsou pro některé slečny příjemné a některé dívky mohou být i na tampóny alergické. Menstruační kalhotky, jsou jen kalhotky. Sice „jen“ kalhotky, ale přitom vás dokonale ochrání, jako byste měla vložku. A jsou odstupňované podle síly vaší menstruace.

vložka

Že menstruačním kalhotkám nevěříte? Nic vám nebrání v tom, abyste je vyzkoušela doma, kde případná „pohroma“ nezpůsobí žádný trapas. Nebo je vyzkoušejte zároveň s vložkou nebo intimkou a uvidíte sama, že tyto zůstanou čisté. Máte dceru, která začíná dospívat? Menstruační kalhotky budou jednoznačně jednou z věcí, které ji na její pravidelné dny nenásilně připraví.

Každá dívka i žena si přeje, aby tyhle každoměsíční dny uplynuly co nejrychleji a nejraději bychom je proležely v posteli, to ale nejde, takže se snažíme dělat vše proto, abychom se cítily co nejvíce komfortně a aby okolí o našich dnech vůbec nevědělo. Menstruační kalhotky jsou jednou z možností, jak být chráněná a přitom bez překážejících hygienických pomůcek.