Jak se zbavit sousedů?

Protivní sousedé jsou téma, které trápí mnoho lidí, protože mít otravného souseda je velmi nepříjemné, protože zkrátka se sousedem sdílíme tak trochu i naše soukromí, protože třeba vidí na naši zahradu, vidí, co děláme, dost často i slyší, o čem se bavíme, pokud jsme někde v blízkosti dveří https://www.firmy.cz/Remesla-a-sluzby/Stavebni-sluzby/Stavebne-remeslne-prace/Montaze-oken-a-dveri a podobně, takže je to trochu sdílení našeho soukromí a rozhodně to soukromí nikdo nechce sdílet s někým, kdo za to nestojí. Je to pěkně na prd, když vedle vás bydlí zlý člověk, který s vámi ale pokecá a vy víte, že je celkem falešný. Někdo má štěstí na sousedy a vznikne nové přátelství, někdo však štěstí nemá, obzvlášť když se nastěhujete na vesnici, kde se konkrétněji přistěhujete, to není moc fajn a také to jde poznat.

betonový plot

Pokud se nastěhujete do jedné z nových částí ve městě, většinou tam budou i lidé ve vašem věku, tedy mladí, protože většinou domy staví lidé, kteří chtějí založit rodinu, takže to takto sedí. A je dost možné, že si právě najdete díky nastěhování a sousedů nové přátele. Někteří ale takové štěstí nemají, to víme, a možná to víte někteří i z vlastní zkušenosti. Bohužel. Je to otrava i vyjít na zahradu, když tam jsou, protože víte, že vám zas budou říkat něco divného nebo protivného a víte, že to budou naprosto prázdné řeči. V tomto případě vám chceme poradit, jak se sousedů zbavit. Je to naprosto jednoduché.

dřevěný plot

Poradíme vám, že si máte pořídit betonový plot. Jasně, cena betonového plotu se trochu liší od toho klasického, ale budete mít výhodu v tom, že vám na váš pozemek nebude nikdo koukat a nebudete tam mít žádné čumily. Zkrátka si místo normálního plotu nechejte udělat betonový, přes který na vás nikdo neuvidí – a to ani sousedé, ani čumilové zvenčí, kterých je také hodně a nemyslete si, že se nikdo na váš dům a zahradu nepodívá, když prochází kolem. Někteří ale slídí a pokud třeba na zahradě něco stavíte a podobně, rádi i z aut otáčejí hlavu přímo na váš pozemek. Zde se opravdu hodí betonový plot.