Hádky kvůli politice

Vždycky jsem se celý život zajímala o politiku. Politika mě hodně bavila, protože se o to zajímali opravdu všichni doma, takže mi přišlo naprosto logické, že mě politika taky bude bavit. Jenomže politika taky není jenom samé plus a samé výhody. Pamatuji si, jak jsem jednou s kamarádkou seděla v kavárně, kde se vedle nás bavili dva pánové o tom, jaká je dnešní politika. Bylo to opravdu zábavné. Ze začátku si pánové z politiky asi dělali srandu, pak se ještě u toho hodně smáli.

Politika a její sídla.

A taky měli různé vtípky na různé politické strany anebo na samotné politiky. A mě to taky přišlo docela k smíchu a kamarádce samozřejmě taky. Takže jsme se začaly smát taky a občas jsme se přidaly k pánům, kteří se bavili o politice. Najednou ale všechno skončilo. Smích a dobrá nálada zmizela a nastalo peklo, protože kamarádka omylem něco prohodila o jedné politické straně, což se nelíbilo asi těm mužům. A zrovna kamarádka pohanila jednu politickou stranou, kterou oba dva pánové hájili a byla to jejich nejvíce oblíbená strana. Bohužel z toho bylo peklo, že kamarádku oba pánové seřvali.

Politické protesty jsou někdy časté.

Vůbec to nebyli žádní džentlmeni, přišli mi spíš jako sprostí burani. Kamarádka byla v šoku. Tak jsme rychle s kamarádkou zaplatily naši kávu a náš džus a rychle jsme odešly z kavárny. A od té doby víme, že si nemáme dělat srandu z politiky před někým, koho neznáme. Stalo se vám tohle někdy? Není totiž vůbec žádná výjimka, že tohle se děje velmi často. Je to docela škoda a je to smutné, protože nechápu, jak nějaká hloupá debata o politice může někoho rozhádat nebo rozpoutat nějakou, a hlavně zbytečnou hádku. A vy se zajímáte o politiku nebo vám taky přijdou debaty o politice úplně zbytečné? Já jsem ráda, že třeba můj přítel je zcela nezávislý a o politiku se vůbec nezajímá. No co, třeba byste se taky někdy pohádali kvůli politice.