Firma pro všechny

Moje kamarádka pracovala ve firmě, která se zabývá kvalitními službami a taky věcmi. Jedná se o firmu Hro Tech. Myslím si, že kvalitní firma, jako například Hro Technology nabízí opravdu skvělé služby a taky výrobky. A kamarádka je s firmou velmi spokojená. Ze začátku musím říct, že se kamarádka styděla, protože moje kamarádka velmi stydlivá a má proto taky velký problém s prací. Opravdu neví, jak měla najít práci. I když má vysokou školu, stále nevěděla, kam půjde do práce. Její stydlivost ji totiž ve všem tížila a zarážela ji. Pamatuji si, že když kamarádka měla jít třeba na nějaký pohovor, tak se potila a klepala se.

Firma nabízí spoustu možností i stavby.

A i když jsem se snažila kamarádku nějak uklidnit, moc se mi to tedy nedařilo. Byla jsem zoufalá stejně jako ona. A byla jsem taková, že jsem hodně lítostivá, takže jsem byla nešťastná i za mou kamarádku. Zkoušela jsem jí poradit, ať si kamarádka najde nějakého kouče, který třeba by ji zbavil toho stresu. Byla jsem ráda, že kamarádka dala na moje rady a opravdu si našla některého životního kouče, který jé opravdu pomohl.

Firma se zajímá taky o design.

A nakonec kamarádka nad svým stresem trošku vyhrála. Byla jsem nadšená s ní a těšilo mě to, že moje rada pomohla. Nyní už pracuje pro firmu pro Hro Technology. A protože tato firma kamarádce nabídla práci, kde může ze začátku pracovat ve skladu, kde nebude hodně lidí, tak kamarádka souhlasila, protože si řekla, že tam bude málo lidí, tak jí práce půjde lépe od ruky. A nyní je ve skladu firmy Hro Technology kamarádka už dva roky a musím říct, že to skoro ani není ona. Moje kamarádka s touto firmou se naprosto sžila a teď je taková živá a více sebevědomější. Myslím, že za všechna pozitiva může firma HRO TECHNOLOGY. Víte, někdy ke kvalitnímu životu taky přispěje práce a skvělá firma, která člověku ukáže ten správný životní směr. Záleží na člověku, jak se potom cítí.