Domky, za které moc nedáte

Koupě bytu je u nás zdlouhavá, a hlavně drahá záležitost. Obytné nemovitosti v českých zemích patří obecně mezi ty nejdražší investice, a nejen u nás. Byty se prostě nerozdávají nikde, avšak skoro nikde nejsou ani tak drahé. V Evropě nám v tomto ohledu patří první nelichotivé místo. I proto má stále větší počet našinců problém najít si bydlení, na které by měli peníze. Velká část těchto lidí je pak nucena žít zaser v nájmu, což není příliš ekonomické, nicméně mnoho jiných možností není.

bydlení

Mnoho jich skutečně není, avšak nějaké přeci jen jsou. Existují i levné variace bydlení, které jsou překvapivě i poměrně komfortní. Řeč je hlavně o mobilheimu poslední generace, což je obydlí, o kterém skutečně stojí za to alespoň přemýšlet.

Cihly a mince

Vlastní pozemek

Stejně jako u klasické domku, tak i v případě mobilních varianty je potřeba mít vlastní pozemek. V tomto případě je však výhodě na straně mobilních domků, jelikož ty nepotřebují stavební parcelu. Stačí mít jen na pozemku připojení k elektřině, respektive k plynu. Velkou přidanou hodnotou obydlí na kolech je i vnitřní vybavení. To je na vysoké úrovni i v levnějších modelech, natož pak v těch nejlepších, co jsou běžně k dostání. Vybavení se většinou započítává do ceny, i když dost záleží na prodejci. Každý, kdo si vybere tento druh bydlení, tudíž nebude muset dokupovat do interiéru prakticky vůbec nic. Součástí těchto obydlí totiž není pouze nábytek, ale rovněž https://www.lidovky.cz/foto.aspx%3Fr%3Dln_kultura%26c%3DA170823_114301_ln_kultura_jto%26foto%3DJTO6d8030_01SoundtrackPodebrady.jpg i celá řada užitečných elektrospotřebičů. Nejlepší modely pak mají ve své výbavě i televizi.

Příjemné pro podnikání

Domky jsou vhodné i k podnikání. Už na první pohled je asi jasné, že nic velkého se v nich odehrávat nemůže, nicméně kdo si chce otevřít stánek s rychlým občerstvením, případně s upomínkovými předměty, ten ví, jaké si k tomuto účelu pořídit prostory. V tomto případě dokonce není nutné sahat po tom nejlepším na trhu. Bohatě postačí levnější verze.